• Vernieuwd
nieuwe bottom base cover rubber grip voor nikon d810 digitale camera reparatie deel met tape

nieuwe bottom base cover rubber grip voor nikon d810 digitale camera reparatie deel met tape

€ 5.57
Voor home
Op voorraad

100% NIEUWE Bottom Base Cover Rubber Grip Voor Nikon D810 Digitale Camera Reparatie Deel Met Tape vraag?   wilt u spreken met onze klantenservice ongeveer hoe installeren deze deel of algemene vraag over dit item, gerust contact ons door je naam, telefoonnummer, en vraag om onze E-mail adres. onze afdeling klantenservice zal contact u binnen 48 uur.       groothandel?   als u een digitale reparatie centrum uitziende voor een sterke leverancier of als u desire om onze items in grote hoeveelheden, u kunt contact direct . opgeven uw gewenste hoeveelheid items en de specifieke merk en modelnummer. dan, onze afdeling klantenservice zal contact u binnen 48 uur.     over Ons onze technici hebben meer dan tien jaar ervaring in de digitale camera reparatie industrie. We hebben verstrekt onze klanten een hoge niveau van tevredenheid voor onze producten en tevredenheid. We vereisen onze diensten snel te zijn, dus we zorgen onze reparaties niet langer dan 48 uur, en onze producten worden binnen 24 uur van aankoop. onze producten zijn kwaliteit verzekerd! ze zijn verzonden naar onze klanten in gloednieuwe staat! belangrijker nog, de kosten voor onze producten en diensten zijn set tegen redelijke prijzen! ons doel is om de beste service voor onze klanten en bereiken 100% tevredenheid van al onze klanten.   onze technici hebben geaccumuleerde over 10 jaar ervaring in reparaties voor camera 's. ons doel is om de beste service voor onze klanten en bereiken 100% tevredenheid van al onze klanten. "     Waarom?   -geweldige ervaring   -snelle Service   -Kwaliteitsborging   -redelijke Kosten   garanderen We onze klanten met 3 maanden garantie voor onze reparatie diensten. deze zijn de volgende voorwaarden dat we niet cover :   vloeibare schade   zand schade   fysieke da mage (zoals dropping de product)

Producteigenschappen

Merknaam:
DH
Modelnummer:
FOR NIKOM D810
Pakket:
Nee
Place of Origin:
china

Vergelijkbare producten